Slet Bubeníků

Gathering Of Drummres G.O.D.

& PAVEL FAJT

ALL STAR TEAM 2020

SLET BUBENÍKŮ 2020 - BUBNY LÉČÍ

Velká Koncertní Muzikoterapie

 slet-bubeniku-2019.

Každý ze zúčastněných hudebníků je sólistou či vedoucím jednoho, či více hudebních souborů. Je samostatně známou osobností a naprostým garantem kvality.

Současná situace ve světě nám všem dává jasně najevo, že je třeba napnout všechny síly na pomoc naší společnosti, lidem v ní a zemi ve které žijeme.

Koncertní program BUBNY LÉČÍ bude vytvářen s ohledem na magickou sílu bubnů, šamanských rituálů, pozitivní a laskavé energie.
Osobně mám zkušenost s Muzikoterapií, kterou čas od času provozuji v různých zdravotních i sociálních zařízeních a chtěl bych tuto, řekněme přidanou hodnotu bubnových partů povýšit na koncertní událost.
Slet Bubeníků nebude tedy spojen prvoplánově se hřmotnými a razantními party, s disonantními zvuky, s propletenými a útočnými polyrytmy, s nacvičenými nástupy či unisono party. Neříkám, že tam některé tyto věty z našeho bubenického slovníku nebudou, ale naší snahou bude Nalezení harmonie a rytmického řádu Všehomíra.

V roce 2019 proběhlo koncertní turne “Bubny Léčí”. Užívali jsme si spolu s diváky radost z rytmu, zpěvu a celkového propojení jeviště a hlediště. Lidé si přinášeli na koncert bubny, bubínky, chřestidla a především svůj hlas, zpěv a chuť do společného hraní. Byl to silný zážitek a proto jsme se ho rozhodli zopakovat i v letošním zdravotně ne moc dobrém roce!

AKCE BYLA ZRUŠENA

KONCERTY

  • 19.10. 2020 - Smržovka / 20:00 hod.
  • 20.10.2020 - Nový Bor  / 19:00 hod.
  • 21.10.2020 - Kasárna Karlín Praha  / 19:30 hod.

ALL STAR TEAM 2020

SLET BUBENÍKŮ

g a t h e r i n g  o f  d r u m m e r s

international meeting of drummers

all star team

 

 

 Ivana-Mer

Ivana Mer – Klávesy

INFO

Papis Nyass – Africké bubny

INFO

Miloš Vacík – Brazilské bubny, percussion

INFO

Pavel Fajt – Koncertní bubny, Bicí souprava, elektronika

INFO

 

Pavel Koudelka – Bicí souprava

INFO

Petr Gablas – Cimbál

INFO

Koncertní program BUBNY LÉČÍ bude vytvářen s ohledem na magickou sílu bubnů, šamanských rituálů, pozitivní a laskavé energie.

 

Kontakty:

Petr Pošvic - +420 732 179 040 ,  petr@livermusic.cz

Pavel Fajt - +420 608 030 168 , pavelfajt1@gmail.com

Scroll to top